Київське відділення національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса»
Київське відділення національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса»
Науково-прикладний музей Національного наукового центру«Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса»
Науково-прикладний музей ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» створений із метою науково-освітньої та просвітницької діяльності, популяризації інформації про діяльність експертів і науковців Центру.
Кожен стенд експозиції присвячений певній сторінці діяльності установи від заснування до сьогодення. У музеї зберігаються експонати, які відображають деякі аспекти експертної, науково-дослідної та освітньої діяльності ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».
Експозиція містить такі тематичні стенди:«Фотозона: Бертільйонаж»,«Інтерактивна зона: Дактилоскопія»«Історія заснування, становлення та розвитку ННЦ “ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса”»,«Гемологічні дослідження»,«Мистецтвознавчі дослідження»,«Почеркознавчі дослідження»,«Експертне обладнання»,«Дослідження паперових грошей»,«Дослідження холодної зброї»,«Дослідження вогнепальної зброї»,«Біологічні дослідження»,«Подарунки для ННЦ “ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса”»,«Сучасний стан міжнародної, освітньої та науково-дослідної діяльності ННЦ “ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса”».
Працівники Науково-прикладного музею взаємодіють з іншими музеями, науковими бібліотеками, вищими навчальними закладами та науковими установами різних міст України й іноземних країн.
Фонд музею невпинно поповнюється новими експонатами, які урізноманітнюють експозицію та цікавлять усіх відвідувачів, незалежно від віку, статі, статусу й освіти.Працівники музею залюбки проведуть цікаву й інформативну екскурсію для всіх охочих. До відвідування запрошуємо організовані групи представників наукової спільноти, судово-експертних установ і студентів медичних та юридичних вишів, інших установ за заздалегідь узгодженими письмовими заявками. Кількість відвідувачів у групі не має перевищувати 10 осіб.
Отримати відповіді на запитання щодо організації екскурсій можна за телефоном (057) 370-91-94.Режим роботи Науково-прикладного музею: вівторок і четвер із 10:00 до 15:00.
Заслужений професор Микола Сергійович Бокаріус — видатний судовий медик, криміналіст, засновник Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».
Усе життя Миколи Сергійовича — це шляхетний шлях науковця, практика та громадського діяча, завдяки якому він зажив усесвітньої слави. Багатий експериментальний доробок і значні фундаментальні праці з різних питань судової медицини та кримінальної техніки, величезна кількість досліджень речових доказів, активна робота в громадських організаціях із просвітницькою метою — це почесний актив трудової діяльності М. С. Бокаріуса.1923 року Микола Сергійович ініціював заснування Кабінету науково-судової експертизи в Харкові, який 1925 року реорганізували в Інститут науково-судової експертизи. М. С. Бокаріуса став першим його очільником.
Від 1923 року М. С. Бокаріус — Головний державний судово-медичний експерт УСРР. Він провів понад 5000 досліджень речових доказів і понад 3000 розтинів. Саме тоді Микола Сергійович керував науково-технічним кабінетом карного розшуку м. Харкова та виконував обов’язки консультанта Головного управління міліції та розшуку УСРР.
Отримати відповіді на запитання щодо організації екскурсій можна за телефоном (057) 370-91-94. Режим роботи Кабінету-музею Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса: вівторок і четвер із 10:00 до 15:00.
Адреса
Телефон
Графік роботи:
Адреса
Телефон
Графік роботи: